چگونه از آیفون تصویری استفاده کنیم

مرکزخدمات نصب و تعمیرآیفون تصویری دراصفهان

با سلام خدمت بازدید کننده گرامی در این بخش میخواهم راهکار هایی برای استفاده درست از دستگاه آیفون تصویری و بالا بردن کارایی آن برای شما بگویم تا آیفون شما کمتر دچار خرابی شده یا نیاز به سرویسکار داشته باشد.

چگونه آز آیفون تصویری استفاده کنیم؟

1-وقتی میخواهید دکمه زنگ را فشار دهید سعی کنید بجای محکم وبیش از حد فشار دادن به آرامی فشار دهید تا نقطه اتصال پلاتین دکمه و موقعی که زنگ خورد آن را رها کنید.

البته در برخی مدل های آیفون تصویری یک ایراد وجود دارد وزمان تحریک زنگ آیفون تصویری زمانی است که شما دکمه زنگ را رها کرده اید و این باعث سردرگمی مراجعه کننده به دم درب میگردد.

البته این ایراد فعلا فقط دریکی از مدلهای تولیدی شرکت الکتروپیک میباشد.

2-موقعی که آیفون منزل شما زنگ میخورد حدود 45 الی 55 ثانیه فرصت دارید تا گوشی

را برداشته صحبت کنید و درب را برای مراجعه کننده باز کنید.

در صورتی که به هر علتی دیر ترآیفون را چک کردید و دیدید صفحه خاموش است با استفاده از دکمه روی مانیتور تصویر را فعال کرده و بعدا دکمه قفل بازکن را فشار دهید.

در برخی مدلهای آیفون تصویری برای اینکه درب باز شود به جز اینکه باید تصویر فعال باشد باید حتما گوشی آیفون تصویری را برداشته و بعدا دکمه قفل بازکن را بزنید.

که البته این مورد ایراد حساب نمیشود و مربوط به رعایت یک نکته ایمنی در مورد کودکان می باشد که بعضا مشاهده شده کودکان به محض اینکه زنگ منزل میخورد بدون توجه و اجازه والدین فورا درب را باز میکنند.

3-بسیاری از زمانها مشاهده شده که برخی افراد در منازل و البته روی سخن ما با خانمهای محترم میباشد و موضوع این است که توسط یک سری ساخته های دستی مبادرت به تزیین دسته گوشی آیفون میکنند و در صورتی که باید توجه کنند که استفاده از اینگونه ساخته ها های تزیینی باعث میشود در کار دستگاه آیفون تصویری مشکل ایجاد شود.

ادامه مطلب به زودی…

مطالب مرتبط

3 Thoughts to “چگونه از آیفون تصویری استفاده کنیم”

  1. mina

    خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری با کادر مجرب در تمام نقاط شهر اصفهان

  2. mina

    سوالات خود را در مورد ایفون تصویری نظیر ایرادها و اشکالات یا سوال در مورد استفاده از حافظه آیفون تصویری از ما بپرسید.

  3. لطفا سوالات خود را در مورد استفاده از آیفون تصویری در همین قسمت ارسال فرمایید.

Leave a Comment